Praca w TKOPD

Praca dla  foundraziera Gdańsk/trójmiasto/ woj. pomorskie

Terenowy Komitetet Ochorony Dziecka w Gdańsku jest oddziałem najstarszej polskiej organizacji działającej na rzecz ochrony praw dziecka w Polsce. celem i misją KOPD jest ochrona praw i interesów dziecka oraz pomoc dziecku krzywdzonemu i jego rodzinie.

Stowarzyszenie prowadzi działalność szczególnie po przez:
Obecnie misja i cele KOP w Gdańsku są realizowane między innymi poprzez:
– udzielanie porad, informacji i konsultacji,
– działalność interwencyjną,
– realizację projektów krajowych i międzynarodowych,
– uczestnictwo w konferencjach i organizowanie ich.

Obecnie Poszukujemy kandydatów na stanowisko :
Specjalista ds. fundraisingu
Miejsce pracy : Gdańsk
Zadania/Obowiązki :

Tworzenie, rozwój oraz wprowadzanie w życie strategii fundraisingu w Stowarzyszeniu
Planowe, etyczne i kreatywne rozwijanie źródeł finansowania organizacji
Poszukiwanie i tworzenie baz danych potencjalnych darczyńców oraz sponsorów
Przygotowywanie planów oraz indywidualnych propozycji współpracy dopasowanych do potrzeb i specyfiki poszczególnych darczyńców i sponsorów
Współpraca z pozostałym personelem Stowarzyszenia celem rozwoju organizacji i dywersyfikacji źródeł finansowania
Działania prowadzące do zwiększenia efektywności fundraisingu
Współpraca z darczyńcami i sponsorami
Tworzenie na podstawie strategii planów rocznych (harmonogramów) fundraisingu
Dbanie o stałą obecność komunikatów fundraisingowych na stronach portalu, w mediach, na spotkaniach, konferencjach itp. (we współpracy z ekipą operacyjną organizacji)
Obsługa korespondencji e-mailowej i pocztowej w zakresie fundraisingu. W szczególności, terminowe wysyłanie do ofiarodawców podziękowań oraz raportów z informacji, na co zostały wydane pozyskane fundusze.
Wyjazdy i wyjścia służbowe

Wymagania :
Potwierdzone, roczne doświadczenie w dziedzinie fundraisingu
Doświadczenie w opracowaniu i wdrażaniu strategii, planów oraz raportów
Otwartość na kontakty i budowanie relacji
Umiejętności prezentacji, prowadzenia negocjacji oraz argumentacji

Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność
Dobra znajomość obsługi komputera
Mile widziana znajomość języków obcych
Umiejętności dyplomatyczne
Kreatywność
Mile widziane ukończone kursy i szkolenia z zakresu działalności w III sektorze

Oferujemy :

Zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie lub umowę o dzieło, z możliwością zmiany na umowę korzystniejszą po pozytywnie zakończonym okresie próbnym (3 m-ce)

Ciekawą pracę w dynamicznym zespole

Możliwość udziału w przygotowywaniu strategii i dalszych działań Stowarzyszenia
Premie za pozytywne rezultaty działań fundraisingowych

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji zawierającej CV i list motywacyjny na adres : tkopd-gd@wp.pl. W tytule maila prosimy zamieścić „specjalista ds. fundraisingu”.

Informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, które zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

Prosimy również o umieszczenie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 o ochronie danych osobowych DzU nr 133, poz. 813).